16 Nisan 2016 by Super User in Haberler

Sağlık çalışanlarının tanışması ve kaynaşması amacıyla düzenlenen 3. Sağlık Çalışanları Masa Tenisi Turnuvası 9 - 10 Nisan tarihlerinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapıldı.

 

Halk Sağlığı Müdürlüğünün organizasyonuyla CEYSU ve LAB PREMİUM sponsorluğunda gerçekleştirildi. Daha önceki yıllarda 14 Mart Tıp Bayramında düzenlenen organizasyon bu yıl bilinirliği daha az olan 9-13 Nisan Dünya Sağlık Haftasında düzenlendi.

Turnuva Takımlar, Bireysel Erkekler ve Bireysel Kadınlar olmak üzere üç kategoride gerçekleştirildi. Turnuvaya 11 takım, 11 bayan ve 48 erkek müracaat etti.

Turnuva sonunda takımlarda; Türker KAN, Şakir YETİŞEN ve Cengiz ÇELEN'den oluşan Halk Sağlığı Müdürlüğü birinciliği, Ramazan Cengiz ÇELİKMEN, Adem KILIÇ ve Tayfun DEMİR'den oluşan Eğitim Araştırma Hastanesi A Takımı ikinciliği, Erol DAĞLI, Ahmet EROĞLU ve Hüseyin TÜRKKAN'dan oluşan Atatürk Devlet Hastanesi A Takımı üçüncülüğü elde etti.

Bireysel Erkeklerde son dört yılın Dünya Tıp ve Sağlık Olimpiyatı şampiyonu diş hekimi Kürşat ÇAVUŞOĞLU yine birinciliği kimseye kaptırmadı. Türker KAN ikinciliği, Halil ÖZKAN üçüncülüğü ve Zafer OKA dördüncülüğü elde etti.

Bireysel Bayanlarda İhtibar ŞAHİN şampiyonluğa ulaşırken Özlem YEĞİN ikinciliği, Güzide Zümrüt GÖKKOCA üçüncülüğü elde etti. Önceki yılın Şampiyonu Gözde İlkim SOLMAZ dördüncülükle yetindi.

Turnuvada dereceye girenlere kupa ve madalyaları Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Ünal BAŞ, Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nevzat AKYAR ve Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Oktay Hasan ÖZTÜRK tarafından verildi.

Labpremium Ödül
Labpremium Ödül
Labpremium Ödül
Labpremium Ödül